YDS -YÖKDİL KURSU

“It’s hard to beat a person who never gives up.”
“Asla pes etmeyen birini yenmek zordur.”

– Babe Ruth

 Her şeyden önce, YDS ve YÖKDİL çoktan seçmeli sınavlar ise, bu sınavlarda karşımıza çıkan soru tiplerini analiz etmek ve bu soruların en kolay ve hızlı şekilde hangi strateji, teknik ve taktiklerle, nasıl çözülebileceğini öğrenmek başarımızı önemli ölçüde artırabilecektir.

YDS ve YÖKDİL’de başarılı olmak için, şu adımları içeren sistemli bir hazırlık süreci geçirmek vazgeçilmezdir:

 • Genel İngilizce okuma-anlama becerisinin ve kelime dağarcığının geliştirilmesi;
 • YDS ve YÖKDİL soru kategorilerinin ve yapılarının analiz edilmesi ve öğrenilmesi;
 • Test sınavının yapısal mantığı gereği “kapalı uçlu” bir nitelik taşıyan bu soruların en kolay ve hızlı şekilde çözülmesini sağlayacak strateji, teknik ve taktiklerin öğrenilmesi ve bu strateji, teknik ve taktik becerinin bol soru çözümüyle pekiştirilmesi;
 • Bu tür bir test sınavında başarılı olmak için özellikle önem arz eden zaman kullanımına ve stres yönetimine ilişkin hususların öğrenilmesi;
 • Bütün bu süreç boyunca edinilen bilgi ve beceriler sayesinde sınav sırasında yaşanabilecek stresin en aza indirilmesi ve böylece başarıya dönük motavisyonun artırılması.

Sizleri, keyifli ve verimli bir hazırlık süreci geçirmek ve hedefinize en kısa sürede ulaşmak için Ankara’da en doğru adres olan American Language School ailesine katılmaya davet ediyoruz!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com