Hakkımızda

“If something isn’t special, then it’s ordinary.”

“Eğer bir şey özel değilse, o zaman sıradandır.”

– ALS

Geride bıraktığımız 25 yıllık deneyimlerimiz ile sizlere American Language School olarak uluslararası standartlarda uygulanan yabancı dil eğitimi vermekten gurur duyuyoruz!American Language School öğrencilerinin hayatlarında İngilizceyi güvenle kullanabilmesi ve bireysel hedeflerine ulaşabilmesi için gerekli olan ikinci dil eğitimini (ESL) sahip olduğu enerjisi ve oluşturduğu deneyimli eğitimci kadrosu ile sizlere sunmaktadır.

Dil öğrenimi için gereken istek ve arzunun yerini korku, endişe ve zorunlulukların aldığını biliyor ve bu nedenle ‘Make It Fun’ mottosundan yola çıkarak eğlenceli dersler motivasyonu, motivasyon ise başarıyı getirir diyoruz.

American Language School Ankara’daki tek butik yabancı dil kursudur. Kurumumuz öğrencilerimizin eğitimlerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Kalabalık kursların aksine, kurumumuzda öğrencilerimiz ile eğitim dönemleri boyunca bireysel olarak ilgilenilmektedir. Bu sayede American Language School öğrencileri, öğretmenleri ve çalışanları kendi içinde özel bir ekip olmayı başarmıştır.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com