Çocuk Programları

“If you can dream it, you can do it.”

“Eğer hayal edebilirsen, yapabilirsin.”

Walt Disney

Sınıflarımız 7-10 ve 11-14 yaş gruplarına göre belirlenmektedir.

American Language School’da çocuklar İngilizceyi eğlenerek ve yaşayarak öğreniyorlar!Programlarımız, çocuklarımızın dil becerilerini ve iletişim kurma kabiliyetlerini geliştirmek üzere hazırlanmıştır. Derslerimiz, temel dilbilgisi ve kelime bilgisi ile birlikte iletişim ve temel becerilerileri (Konuşma, Yazma, Okuma ve Dinleme) vurgulayan ilgi çekici çalışmalardan oluşmaktadır.Ayrıca kurslarımıza katılan öğrencilerimiz heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerden de faydalanmaktadırlar.

Çocuk kurslarında kullanılan kitaplar ve materyaller, çocuklarımızın lise yıllarında ve sonrasında ihtiyac duyacağı uluslararası geçerliliği bulunan iBT TOEFL- IELTS Sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olacak niteliktedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com