Tobb Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı

Tobb Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı

TOBB Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı ( İngilizce yeterlilik sınavı – yabancı dil muafiyet sınavı ) Proficiency sınavı olarak da anılmaktadır. Hazırlık atlama sınavına giren öğrencilerin, sınavdan geçebilmeleri için  ilk aşamayı geçtikten sonra 2.aşamada TOEFL-ITP sınavına girmeleri ve bu sınavdan 500 puan ve üzerinde almaları gerekmektedir.

TOBB Üniversitesi tarafından düzenlenen hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1- Dil Bilgisi  ( Gramer ) 2- Okuma ( Reading ) 3- Yazma ( Writting ) 4- Dinleme ( Listening ) 5- Vocabulary ( Kelime bilgisi )

TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com